Ranking stelaży podtynkowych – Poznaj top3 stelaży w 2023 roku!

Ranking stelaży podtynkowych – Poznaj top3 stelaży w 2023 roku!

Stelaże podtynkowe do WC cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bowiem taki zestaw podtynkowy sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych łazienkach, jak i tam, gdzie istotną rolę odgrywa oszczędność miejsca. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad zakupem stelaża podtynkowego WC, poznaj najlepsze stelaże i zestawy podtynkowe w 2023 r.

1. Stelaż podtynkowy Grohe Rapid SL 5w1 z przyciskiem skate cosmopolitan

Jest to stelaż podtynkowy przeznaczony do zabudowy lekkiej. Otwiera on nasz ranking najlepszych stelaży podtynkowych ze względu na wysoką jakość zastosowanych w nim rozwiązań. Stelaż podtynkowy WC marki Grohe https://www.lazienkiabc.pl/Stelaz-podtynkowy-Grohe-RAPID-SL-5w1-z-przyciskiem-SKATE-COSMOPOLITAN-38827000-3804.html składa się z 5 elementów. Jest to sam stelaż, ale również kątowniki, podkładka wygłuszająca, zestaw adaptacyjny GROHE FRESH z przyciskiem uruchamiającym GROHE SKATE COSMOPOLITAN.

Taki zestaw adaptacyjny pasuje do wszystkich systemów spłukujących tej firmy. Jest on wyposażony w przycisk pneumatyczny i kominek rewizyjny. Ciekawym rozwiązaniem, zastosowanym w stelażu podtynkowym do WC marki Grohe będzie również dozownik wkładów aromatycznych. Sam przycisk uruchamiający jest wyposażony w system ABS, chromową powłokę i system GROHE EcoJoy. Nic więc dziwnego, że rok 2023 należy do firmy GROHE, otwierającej ranking stelaży podtynkowych WC.

2. Stelaż podtynkowy do misek podwieszanych WC, UP 320, SIGMA, H112 GEBERIT DUOFIX

To nowoczesny stelaż od firmy GEBERIT. Firma ta cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku. Nic więc dziwnego w tym, że jej flagowy produkt zajął wysokie miejsce, jeśli chodzi o stelaże podtynkowe ranking 2023. Jego serce stanowi rama samonośna, malowana proszkowo, z możliwością przyłączenia wiszących misek wc o małej powierzchni przylegania. Na taki zestaw WC składa się również kolano odpływowe z izolacją akustyczną, którego montaż przeprowadzić można bez użycia narzędzi.

W skład zestawu wchodzi również spłuczka podtynkowa SIGMA 12 cm https://www.lazienkiabc.pl/Stelaz-podtynkowy-do-misek-podwieszanych-WC-UP-320-SIGMA-H112-Geberit-DUOFIX-111.320.00.5-245.html, umożliwiająca natychmiastowe ponowne uruchomienie wody spłukującej. Spłuczka posiada również możliwość podłączenia przyłącza elektrycznego i jest wyposażona w izolację przeciwroszeniową.

To jeden z najpopularniejszych stelaży podtynkowych marki GEBERIT, przeznaczony do miski wiszącej o rozstawie otworów 18 lub 23 cm. Produkt posiada również ściśle określony okres gwarancji. Nie mogło go więc zabraknąć, jeśli chodzi o nasz ranking stelaży podtynkowych.

3. Stelaż podtynkowy do WC 40 cm CERSANIT AQUA 02 S97-063

Stelaż ten posiada dwie pozycje mocowania i cichy zawór napełniający. Nadaje się on do miski wiszącej w lekkiej zabudowie. W komplecie ze stelażem otrzymuje się zestaw montażowy, ułatwiający umieszczenie stelaża w odpowiednim miejscu.

W tym przypadku przycisk spłukujący będzie znajdował się od przedniej strony, a sam stelaż Cersanit https://www.lazienkiabc.pl/Stelaz-podtynkowy-do-WC-40-cm-Cersanit-AQUA-02-S97-063-102429.html zrobiony został z tworzywa sztucznego i stali. CERSANIT postawił również na 2-punkowe przyłącze wody oraz uniwersalny, niebieski kolor wykończenia stelaża. W oczy rzuca się również 3-stopniowa regulacja kolana odpływowego. To wszystko sprawia, że stelaż podtynkowy ranking zamyka, choć z pewnością nie zajmuje on ostatniego miejsca wśród najlepszych rozwiązań do łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =